Usługi

Identyfikacja wizualna

Chcesz pokazać osobowość Twojej firmy? Dobrze trafiłeś. Przygotujemy odpowiednią szatę graficzną i ich nośniki. Stworzymy spójny wizerunek marki, który pokaże charakter przedsiębiorstwa i spełni Twoje wymagania. Będziesz dumny, już my o to zadbamy.

zespół Score

poszukajmy pomysłu i...

Zacznijmy od nazwy

To ważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć. Wybieramy ją zazwyczaj tylko raz. Sprawa podobna do nadania imienia dziecku. Jednak trudniejsza, bo musimy sami ją wymyślić.

A co powiesz na to, żebyśmy podesłali Ci kilka propozycji opierając się na naszym doświadczeniu i aktualnych trendach?

Nie myśl sobie, że dla nas to bułka z masłem. Proces jest pracochłonny, ale efekt końcowy wynagradza i satysfakcjonuje. I dlatego właśnie się tym zajmujemy.

mamy nazwę, więc teraz...

Do rzeczy

Na początku dokonujemy analizy cech, wartości i skojarzeń, które ma Twoja marka i projektujemy logo. Łączymy pomysły.  Dopieszczamy. Poddajemy Twojej ocenie. W razie konieczności poprawiamy lub zmieniamy. Pamiętaj, że poprawki są u nas bezpłatne i bez ograniczeń.

Nazwa i logo Twojej firmy stanowi najważniejszy element brandingu. Będzie na każdej ulotce i reklamie,  kształtując zdanie klientów, kontrahentów i przyszłych pracowników. Dlatego tak ważne jest by było dobre już od początku istnienia firmy. Dostarczymy Ci nazwę łatwą do zapamiętania i logo, które wzbudza emocje.

Twoja nazwa będzie pracować na Ciebie. Sprzeda Twoje produkty czy usługi. Dzięki niej zyskasz przewagę nad konkurencją.

Zaufaj pasjonatom i profesjonalistom.

* Dodatkowo otrzymasz od Nas propozycję wolnej domeny identycznej lub spójnej z nazwą.

Po otrzymaniu Twojej zgody zajmiemy się jej hostingiem i wyglądem. Stworzymy stronę wizytówkę i/lub sklep internetowy.

Lubimy dbać i pomagać naszym klientom, dlatego zapewniamy kompleksowość usług.

zobacz na co zwrócić uwagę...

9 kluczowych cech dobrej nazwy

Z roku na rok coraz wię­cej nowych pro­duk­tów i usług pojawia się na rynku i coraz wię­cej nowych firm wal­czy o atencję klienta.
Dlatego tak ważna jest nazwa, która umożliwi Ci przebicie się wśród innych.
  • Prosta do wymówienia
  • Łatwa do zapamiętania
  • Czytelna dla grupy docelowej
  • Chwytliwa i przyciągająca uwagę
  • Wzbudzająca emocje
  • Wyróżniająca swój charakter i predyspozycje
  • Rozpoznawalna na tle konkurencji
  • Dopasowana do biznesowej strategii
  • Dostępna do rejestracji i założenia domeny
to nie koniec...

Dodaj super mocy Twojej marce

Sama nazwa i logo to dla Ciebie za mało, rozumiemy to. Dodaj siły swojemu brandowi uzupełniając nazwę w chwytający slogan reklamowy, który spełni to zadanie. Stworzymy go z takich słów, aby dopełniał i dodatkowo podkreślał zalety marki. Lepsze relacje z klientem i sprzedaż gwarantowane!

Myślę że to już pora aby pokazać się szerszej publiczności. Analizując Twój docelowy rynek i klientów zaproponujemy odpowiednio dopasowane do Twojej marki i jej potrzeb nośniki, które uzupełnią tworzony system identyfikacji firmy.

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas:

Prawa autorskie + pełnię satysfakcji!

Od teraz możesz wykorzystywać je w dowolny sposób i we wszystkich mediach.

Sprawimy, abyś stał się rozpoznawalny. Cała identyfikacja wizualna Twojej firmy stworzona przez nas przedstawi jej styl i dopełni system komunikacji z klientem.

mamy już podstawowe elementy, dlatego...

Czas na dodatkową rozpoznawalność!

Grafika

Stworzymy dla Ciebie kreatywne projekty na wysokim poziomie. Dostosujemy je do Twoich wymagań, specyfiki branży i aktualnych trendów. W razie potrzeby zachowamy spójność z innymi istniejącymi już materiałami. Bardzo często nowy projekt graficzny jest elementem większej całości, dlatego dbamy, aby ją dopełniał i urozmaicał. Poza tym odświeżymy istniejące projekty. Wykonamy je ze smakiem
w sposób nowoczesny, poprawiamy funkcjonalność
i czytelność. Tworzymy grafiki na potrzeby publikacji
w internecie oraz te z przeznaczeniem do druku.

Reklama

W tym zakresie wykonujemy projekty związane z reklamą wizualną i oznakowaniem firmy.
Projektujemy banery reklamowe, szyldy, kasetony podświetlane, neony, przestrzenne loga firmowe ze styroduru i innych materiałów, oraz wiele innych. Wykonamy z pełnią satysfakcji również Twój pomysł i oklejenie auta lub witryny lokalu. Wystawiasz się na targach związanych z Twoją branżą? Dobrze się składa, że na nas wpadłeś. Aby godnie wypaść, od strony wizualnej zaplanujemy i wykonamy całe Twoje stoisko lub jego elementy.

Poligrafia

Zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną -
od projektu do jego końcowej realizacji. Posiadamy szeroką ofertę druku: wizytówki, katalogi, pieczątki, notesy, kalendarze, opakowania CD/DVD, jak również billbordy, roll-upy i wiele więcej. Zamawiając druk
u nas masz pewność otrzymania bardzo dobrej jakości wydruków przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny i krótkich terminów. Masz już gotowy projekt i chcesz go wydrukować? Daj nam tylko znać w jakiej formie i jakim nakładzie ma być wydruk. My zajmiemy się resztą i dostarczymy do Ciebie.

WWW

Poszerzaj relacje z klientami dając im możliwość spotkania Twojej firmy w internecie. Stworzymy dla Ciebie miejsce, do którego będą chcieli zaglądać nowi i stali klienci. Obecnie strona internetowa to standard, jest wizytówką firmy. Ma ogromny potencjał, dlatego warto oddać je w ręce naszego zespołu. Zaprojektujemy nowoczesną stronę internetową, zachowując funkcjonalność i przejrzystość.

Gadżety

Kto nie lubi praktycznych upominków od firmy, z której usług korzysta? Długopisy, notatniki, kalendarze, etui na telefon to tylko niektóre gadżety, na których może znajdować się logo Twojej firmy. Warto pamiętać, aby wybrać przedmiot ciekawy i praktyczny, aby jak najczęściej towarzyszył klientom. Odezwij się do nas a wybierzemy i stworzymy coś wyjątkowego z Twoim logo. Radość gwarantowana!

Copywriting

Nie masz pomysłu na tekst czy hasło reklamowe, SEO jest dla Ciebie tylko zbitkiem liter? I w tej kwestii możesz na nas polegać. Piszemy i redagujemy teksty z zachowaniem wszelkich wymogów oraz zasad copywritingu. Napiszemy dla Ciebie tekst reklamowy, użytkowy czy sprzedażowy, ze zwróceniem uwagi na kanał publikacji i Twoje oczekiwania.

Fotografia reklamowa

Atrakcyjnie przedstawiony produkt sprzedaje się dużo lepiej – nie trzeba do tego nikogo dodatkowo przekonywać. Wykonamy dla Ciebie sesję fotograficzną ukazującą przedmiot od jak najlepszej strony, który bezdyskusyjnie będzie zachęcał do zakupu. W dobie mediów scrollowanych najlepszy tekst nie jest w stanie zastąpić fotografii.

Skład publikacji

Potrzebujesz chwytliwej okładki, elegancko wydanego katalogu z ofertą Twojej firmy czy chcesz rozreklamować event przy pomocy plakatów? Zaprojektujemy je tak, by ciekawa grafika i tekst wzajemnie się dopełniały. Dopasujemy je do charakteru przedstawionej usługi, produktu czy wydarzenia. Każdy lubi, aby wszystko było napisane jasno, zrozumiale, zwięźle i na temat, a przede wszystkim poprawnie złożone w całość.

Nadruki na odzieży

Dowolność zdobienia odzieży jest ograniczona jedynie przez Twoją wyobraźnie. Może to być logo Twojej firmy, tekst ulubionej piosenki, motto jakim się kierujesz, Twoje zdjęcie lub piękny krajobraz. Nieskończenie wiele możliwości i opcji do wyboru. Doczekaliśmy czasów kiedy rzeczy niepowtarzalne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju są najmodniejsze, korzystajmy z tego. W naszym studiu zaprojektujemy Twój nadruk albo naniesiemy na odzież przygotowaną przez Ciebie grafikę.

Sprawdź nasze realizacje w...

Portfolio