O nas

Poznajmy się lepiej

W Score jesteśmy dla Ciebie. Tworzymy narzędzia, które pomogą odblokować Twój własny, niezwykły potencjał. Z Nami wprowadzisz swój pomysł w życie.

Odważ się spełniać marzenia. Bądź tym wszystkim, o czym myślałeś,
że możesz być.

Bądź wizjonerem!

zobacz na początek...

Co możemy dla Ciebie zrobić

Przygotujemy dla Ciebie wszelkiego typu grafiki. Otrzymasz od nas zarówno gotowy projekt do wpisu w mediach społecznościowych, jak i całą identyfikację wizualną Twojej marki. Tworzymy również strony internetowe oraz wykonujemy gadżety i ubrania z nadrukami. Uwielbiamy  prace związane z poligrafią.

Uważnie słuchamy wszystkich Twoich próśb i pomysłów dotyczących naszej współpracy. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie i dopracowujemy w najmniejszych detalach. Wiemy jak są one ważne.

nigdy się nie zatrzymujemy, stale...

Projektujemy i doskonalimy

Nie ograniczamy Cię w zakresie poprawek dla danego projektu, u nas są one bezpłatne. Zależy nam aby otrzymany produkt w pełni Cię zadowalał. Naszą pasją jest rozwój i samodoskonalenie, dlatego umiejętne doradzanie i pomaganie w rozwijaniu Twojego biznesu tak nas satysfakcjonuje. Jeśli przy naszej pomocy osiągasz sukces, osiągamy go również my.

mamy dla Ciebie coś wyjątkowego...

SCOREWEAR

Naszym oczkiem w głowie jest marka ScoreWear zbudowana z pasji i miłości do sportu. Specjalizujemy się w tworzeniu, produkcji i dystrybucji odzieży dla miłośników sportu oraz entuzjastów aktywnego trybu życia. Łączymy kompetencje i technologie zapewniające wygodę oraz komfort w codziennym użytkowaniu i świetny wygląd.

Tworzymy ubrania z pasją, inspirując się sportem.

żeby najlepiej poznać Score sprawdź....

Opinie klientów